תודה לך דר דין!

תודה לך דר דין!

שלום שמי מאיר בן 38 עברתי ניתוח מעקף תריסריון אצל דר מטר בבית חולים בני ציון בגלל עודף משקל שקלתי 160ק"ג.

לפני שניגשתי לניתוח קודם כל קיבל אותנו אדם מאד מיוחד והוא ד"ר דין קרן לשיחה רפואית-תזונתית. הוקסמנו לראות אדם כזה מיוחד עם כל כך הרבה ידע, כישרון ועוצמה שאין אותם לכל רופא.

לקחנו הרבה טיפים מיוחדים ונותחתי.

מכיוון שאני גר במרכז הארץ וחשבתי שאני 'חכם' אז ״חסכתי את הנסיעה לחיפה בכל פעם כדי לקבל יעוץ, עזרה וסיוע מאדם גאון" . אין לי הגדרה יותר טובה וזאת לא הגזמה והלכתי לייעוצים דיאטניים ותזונתיים במקומות רבים אחרים ציבוריים ופרטיים וגיליתי שאין אדם נוסף בכל המדינה שלנו שמתעסק בתחום של ד"ר דין שזהו שילוב של גסטרואנטרולוגיה ותזונה לקהל הבריאטרי, העובר ניתוחים להשמנת יתר.

ואז לאחר תקופה קשה של יסורים וכאבים וחוסר נוחות בבטן בתפקוד היומי שלי החלטתי לקבוע אליו תור לפגישת ייעוץ רפואי. כאשר הגעתי אליו, ראו איזה פלא הוא פתר לי את כל הבעיות בלי שאמרתי הרבה. דוגמא אחת מיני רבות, אף רופא לא חשב שיש לי איזה חיידק שצריך להרוג אותו באנטביוטיקה מיוחדת.

נורא כעסתי ששמעתי שלד"ר דין אין ממשיכים ואין תלמידים הלומדים את הידע העצום ומהנסיון שיש באדם הזה ובגלל זה אנשים סובלים ולא יודעים איך לטפל בעצמם - ומי אם לא רופא הוא זה שצריך לעזור.

אני פונה מעל במה זו למערכת הבריאות לקחת חלק בפרוייקט וידאג לעוד רופאים בתחום הזה - כל מי שחווה התנסות כזאת שיעלה גם כי דבר זה רק יוסיף לעזור לאנשים נוספים.

אני את הטלפון שלי לכל מי שירצה לשמוע פרטים נוספים בתקווה לשינוי ועזרה לעוד אנשים

תודה לך על הכל - שלך

מאיר סבאג 050-8216250

טופס יצירת קשר 📧

CAPTCHA Image   Reload Image    
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר: