ד"ר דין קרן

ד"ר דין קרן

בוגר בית הספר לרפואה בתל-אביב. התמחות בגסטרואנטרולוגיה (מחלות דרכי עיכול) ורפואה פנימית במסגרת המרכז הרפואי בני-ציון בחיפה והשלמת הכשרה בתזונה.

עלה לארץ מוונקובר שבקנדה. תחומי פעילותו העיקרית הינם באנדוסקופיה פולשנית ותזונה. ניסיון עשיר של מעל 50,000 פעולות אנדוסקופיות שבשגרה (גסטרוסקופיה וקולונוסקופיה) כמו כן, פעולות טיפוליות כמו הכנסת תומכנים (סטנטים), קליפסים ועצירת דימומים. בתחום ה-ERCP  (בדיקה אנדוסקופית שנעשית בחשד לאבנים או בעיות אחרות כגון: היצרויות או דליפה בדרכי המרה או בצינור הלבלב),  בוגר השתלמות בשני מרכזים הידועים ביותר בגרמניה. בעל ניסיון רב של מעל עשר שנים ומהווה את אחד מעמודי התווך בביצוע פעולות אלה במסגרת בית-החולים בבדיקות מתוכננות ודחופות כאחד.

לפני עשרים שנה הקים מרפאה ייחודית של גסטרואנטרולוגיה בריאטרית. תחום חדש אשר צמח בעקבות העלייה החדה במספר הניתוחים להשמנת יתר בארץ.

בעל נסיון עשיר בתחום "חדש" זה, עובד בצמוד עם הצוות הכירורגי תוך שימוש ברקע האנדוסקופי הרב ביחד עם הכשרתו כרופא גסטרו ותזונה וערוך לכל תרחיש ובכל שלב של התהליך החל מהסיבוכים השונים לאחר הניתוחים הבריאטריים וטיפולים אנודוסקופיים להשמנת יתר (בלון קיבה ואנדוברייר). לאור נסיונו רב כרופא גסטרו במעקב וטיפול במטופלים הבריאטריים הרבים עוסק רבות גם בייעוצים רפואיים לפני ההחלטה על ניתוח בריאטרי.

פירוט הפעולות האנדוסקופיות:

טיפולים אנדוסקופיים להשמנת יתר: בלון קיבה, אוברסטיץ' - שרוול קיבה ללא ניתוח דרך הפה

רביזיה (תיקון) אנדוסקופי דרך הפה לניתוחים בריאטריים קודמים: שרוול קיבה ומעקף קיבה

גסטרוסקופיות לאחר הניתוחים השונים עם הבנה עמוקה אודות המבנה ה"חדש" של מערכת העיכול

סגירת דליפות לאחר ניתוחים

הרחבת היצרויות במערכת העיכול

הוצאת טבעת שחדרה לקיבה

טיפול בדימומים והתכייבויות

ERCPד"ר דין הינו חלק מצוות המרפאה לטיפול בהשמנת יתר של אסיא בריאטריק של אסיא מדיקל, זהו מרכז ייחודי, שבו ניתן למטופל טיפול רב תחומי של כל המומחים בתחום ונבנית לכל מטופל תוכנית אישית לטיפול בהשמנה. המטופל מקבל לווי אישי לפני בזמן ואחרי הניתוח וערוך לכל תרחיש.

ה"אני מאמין" של ד"ר דין הוא שהשילוב של ההתמחויות: גסטרואנטרולוגיה (מחלות דרכי עיכול), תזונה ורפואה פנימית הם השילוב האידיאלי ביותר לציבור זה, שמאפייניו הם השמנת יתר (לפעמים עם מחלות נלוות), ניתוח של מערכת העיכול, הדורש לשם הצלחתו שינויים ניכרים בהרגלי תזונה והזקוק לליווי רפואי-תזונתי מתמשך.

שילוב זה ביחד עם רצון אמיתי לעזור ולהוות משענת אמיתית עם "קו פתוח" לאילו הרוצים לעבור ניתוח ולפתוח בדף חדש לחיים, מביא לתוצאות הטובות והבריאות ביותר. עובדה שזכתה אף לפרסום בספרות המקצועית הבינלאומית.

תחומי טיפול:

טיפולים חדשניים אנדוסקופיים להשמנת יתר
בלון קיבה
שרוול קיבה אנדוסקופי

הצרת השקה והקטנת כיס הקיבה - למטופלים אחרי מעקף קיבה כירורגי עם עלייה חוזרת במשקל או תסמונת הצפה

גסטרוסקופיה


ושט: 

הרחבות עם סטנט קבוע או זמני שניתן לשליפה; הרחבות עם בלון; סטנט זמני שניתן לשליפה
קשירות דליות; קליפסים שונים

קיבה
הרחבות עם סטנט קבוע; הרחבות עם בלון
סטנט זמני שניתן לשליפה
גסטרוסטום - PEG

קולונוסקופיה/ סיגמואידוסקופיה
כריתות פוליפים - מורכבים
הרחבות עם סטנט קבוע או בלון

ERCP - אבחנתי וטיפולי

 

×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר: